proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Белорусская Сафоново

Переглянути зворотній напрямок Сафоново Москва Белорусская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

095Б Москва БелорусскаяБрест-Центральный

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 095Б Москва Белорусская - Брест-Центральный
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

20:00

04:04

час подорожі

12:10

Москва Белорусская Брест-Центральный

Маршрут потяга 095Б

Щоб купити залізничний квиток Москва Белорусская Сафоново онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Белорусская Сафоново, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 317 км, найшвидший потяг №095Б долає її за 4:04 годин. Найповільніший потяг - №095Б - проходить її за 4:04 годин. Всього між станціями Москва Белорусская и Сафоново курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №095Б відправляється о 20:00 ранку, а найбільш пізній - №095Б - о 20:00.

Продаж квитків Москва Белорусская Сафоново відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.