proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Белорусская Ярцево

Переглянути зворотній напрямок Ярцево Москва Белорусская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

095Б Москва БелорусскаяБрест-Центральный

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 095Б Москва Белорусская - Брест-Центральный
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

20:00

04:43

час подорожі

12:10

Москва Белорусская Брест-Центральный

Маршрут потяга 095Б

Щоб купити залізничний квиток Москва Белорусская Ярцево онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Белорусская Ярцево, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 356 км, найшвидший потяг №095Б долає її за 4:43 годин. Найповільніший потяг - №095Б - проходить її за 4:43 годин. Всього між станціями Москва Белорусская и Ярцево курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №095Б відправляється о 20:00 ранку, а найбільш пізній - №095Б - о 20:00.

Продаж квитків Москва Белорусская Ярцево відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.