proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Казанская Протока

Переглянути зворотній напрямок Протока Москва Казанская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

126Э Москва КазанскаяНовороссийск

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 126Э Москва Казанская - Новороссийск
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

00:25

27:40

час подорожі

06:25

Москва Казанская Новороссийск

Маршрут потяга 126Э

Щоб купити залізничний квиток Москва Казанская Протока онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Казанская Протока, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 520 км, найшвидший потяг №126Э долає її за 27:40 годин. Найповільніший потяг - №126Э - проходить її за 27:40 годин. Всього між станціями Москва Казанская и Протока курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №126Э відправляється о 00:25 ранку, а найбільш пізній - №126Э - о 00:25.

Продаж квитків Москва Казанская Протока відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.