proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Казанская Назрань

Переглянути зворотній напрямок Назрань Москва Казанская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

146Э Москва КазанскаяНазрань

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 146Э Москва Казанская - Назрань
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

23:16

31:46

час подорожі

07:02

Москва Казанская Назрань

Маршрут потяга 146Э

Щоб купити залізничний квиток Москва Казанская Назрань онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Казанская Назрань, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 940 км, найшвидший потяг №146Э долає її за 31:46 годин. Найповільніший потяг - №146Э - проходить її за 31:46 годин. Всього між станціями Москва Казанская и Назрань курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №146Э відправляється о 23:16 ранку, а найбільш пізній - №146Э - о 23:16.

Продаж квитків Москва Казанская Назрань відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.