proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Казанская Митрофановка

Переглянути зворотній напрямок Митрофановка Москва Казанская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

034С Москва КазанскаяВладикавказ

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 034С Москва Казанская - Владикавказ
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

21:50

14:20

час подорожі

09:53

Москва Казанская Владикавказ

Маршрут потяга 034С

Щоб купити залізничний квиток Москва Казанская Митрофановка онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Казанская Митрофановка, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 816 км, найшвидший потяг №034С долає її за 14:20 годин. Найповільніший потяг - №034С - проходить її за 14:20 годин. Всього між станціями Москва Казанская и Митрофановка курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №034С відправляється о 21:50 ранку, а найбільш пізній - №034С - о 21:50.

Продаж квитків Москва Казанская Митрофановка відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.