proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Курская Кисловодск

Переглянути зворотній напрямок Кисловодск Москва Курская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

049А Санкт-Петербург-Главн.Кисловодск

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 049А Санкт-Петербург-Главн. - Кисловодск
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

13:30

36:21

час подорожі

10:11

Санкт-Петербург-Главн. Кисловодск

Маршрут потяга 049А

Щоб купити залізничний квиток Москва Курская Кисловодск онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Курская Кисловодск, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 857 км, найшвидший потяг №049А долає її за 36:21 годин. Найповільніший потяг - №049А - проходить її за 36:21 годин. Всього між станціями Москва Курская и Кисловодск курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №049А відправляється о 21:50 ранку, а найбільш пізній - №049А - о 21:50.

Продаж квитків Москва Курская Кисловодск відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.