proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Курская Беслан

Переглянути зворотній напрямок Беслан Москва Курская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

121А Санкт-Петербург-Главн.Владикавказ

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 121А Санкт-Петербург-Главн. - Владикавказ
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

15:30

38:26

час подорожі

18:52

Санкт-Петербург-Главн. Владикавказ

Маршрут потяга 121А

Щоб купити залізничний квиток Москва Курская Беслан онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Курская Беслан, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 992 км, найшвидший потяг №121А долає її за 38:26 годин. Найповільніший потяг - №121А - проходить її за 38:26 годин. Всього між станціями Москва Курская и Беслан курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №121А відправляється о 03:18 ранку, а найбільш пізній - №121А - о 03:18.

Продаж квитків Москва Курская Беслан відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.