proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Курская Беслан

Переглянути зворотній напрямок Беслан Москва Курская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

121А Санкт-Петербург-Главн.Владикавказ

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 121А Санкт-Петербург-Главн. - Владикавказ
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

15:30

38:26

час подорожі

18:52

Санкт-Петербург-Главн. Владикавказ

Маршрут потяга 121А

Щоб купити залізничний квиток Москва Курская Беслан онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Курская Беслан, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 992 км, найшвидший потяг №121А долає її за 38:26 годин. Найповільніший потяг - №121А - проходить її за 38:26 годин. Всього між станціями Москва Курская и Беслан курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №121А відправляється о 03:18 ранку, а найбільш пізній - №121А - о 03:18.

Продаж квитків Москва Курская Беслан відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.