proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Курская Спирово

Переглянути зворотній напрямок Спирово Москва Курская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

120В БелгородСпб Ладожский

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 120В Белгород - Спб Ладожский
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

10:51

04:03

час подорожі

07:30

Белгород Спб Ладожский

Маршрут потяга 120В

Щоб купити залізничний квиток Москва Курская Спирово онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Курская Спирово, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 257 км, найшвидший потяг №120В долає її за 4:03 годин. Найповільніший потяг - №120В - проходить її за 4:03 годин. Всього між станціями Москва Курская и Спирово курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №120В відправляється о 21:41 ранку, а найбільш пізній - №120В - о 21:41.

Продаж квитків Москва Курская Спирово відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.