proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Курская Лихославль

Переглянути зворотній напрямок Лихославль Москва Курская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

120В БелгородСпб Ладожский

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 120В Белгород - Спб Ладожский
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

10:51

03:07

час подорожі

07:30

Белгород Спб Ладожский

Маршрут потяга 120В

Щоб купити залізничний квиток Москва Курская Лихославль онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Курская Лихославль, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 214 км, найшвидший потяг №120В долає її за 3:07 годин. Найповільніший потяг - №120В - проходить її за 3:07 годин. Всього між станціями Москва Курская и Лихославль курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №120В відправляється о 21:41 ранку, а найбільш пізній - №120В - о 21:41.

Продаж квитків Москва Курская Лихославль відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.