Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Ярославль-Главный - PROIZD™. Купити залізничні квитки Ярославль-Главный онлайн.
Допомога онлайн

Станція Ярославль-Главный

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
09:24
10
хв
09:34
134Б
Минск-Пассажирский Архангельск Город
Архангельск Город
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Ярославль Главный в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Ярославль Главный може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Ярославль Главный, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 1 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 134Б прибуває на залізничний вокзал Ярославль Главный о 09:24:00, робить зупинку на 10 хвилин та відправляється в 09:34:00. Найбільш пізній 134Б прибуває о 09:24:00, робить зупинку на 10 хвилин і відправляється о 09:34:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 10 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Ярославль Главный, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Ярославль Главный відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.