ЖД билеты на поезд №749Л Ужгород - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 749Л

Информация о поезде Ужгород — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 749Л Ужгород — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ужгород 04:56
Чоп 05:19
34
мин
05:53 22 км
Мукачево 06:48
5
мин
06:53 63 км
Свалява 07:18
4
мин
07:22 90 км
Воловец 07:53
21
мин
08:14 118 км
Славско 09:06
2
мин
09:08 149 км
Стрый 10:06
2
мин
10:08 213 км
Львов 11:15
21
мин
11:36 288 км
Киев-Пассажирский 18:30 860 км

Характеристики поезда 749Л

Модель
Другой
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ужгород - Киев-Пассажирский

Поезд № 749Л отправляется с начальной станции Ужгород в 04:56:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 18:30:00. Полное время поезда в пути - 13:34, за которое он преодолевает расстояние в 860 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 9.
Ігор
Запізнення на півтори години тот сервіс
Proizd.ua
Катерино, потяг Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Інтерсіті+ (зі знаком +) - це потяги покращеного типу - Skoda, Hyundai. Тому при замовленні квитків, якщо Вам потрібен потяг саме покращеного типу - обовʼязково звертайте увагу, чи стоїть знак плюс біля назви потягу.
Катя
Поездка не понравилась !!!билет был куплен на интерсити,как указывалось на сайте!По факту обычное купе в котором вместе 2-х человек снизу ехало 6!Ужасный запах из туалета,запах вызывал рвоту!Кошмарное неудобство!
Proizd.ua
Валерія, кошти сплачуються за перевезення. Те, що квиток придбаний під час воєнного стану - не означає що всі послуги мають надаватися безкоштовно, оскільки за перевезенням задіяна величезна кількість спеціалістів. Стосовно схеми - при замовленні Вам вказується, чи тип вагону Інтерсіті, чи Інтерсіті + (плюс). Сам по собі Інтерсіті - це потяг сидячого типу, який може бути купейний, де сидячі місця розміщені в вагоні типу купе. Інтерсіті + (плюс) - це вагон типу Hyundai або Skoda, значно покращеного типу. Тому, будь ласка, при замовленні звертайте увагу на значок + біля типу Інтерсіті.
Валерія
На сайтах не відображається правельна схема!!! Зайдіть і перевірте!!! Ми купляли 2 окремих місця біля вікна, які дивляться один на одного, а по факту їдемо в шістьох у купе!!! Завантажте правельну схему і не дуріть людей!!! Ми гроші платемо, під час війни між іншим!!! 🤬🤬🤬
Лиза
Ужасный поезд с ввиду, пришла на колию проводника не было а когда увидел меня не вишел и поезд начинал трогаться ,а он на меня просто смотрел, не рекомендую этот поезд ,не стоит тратить свои деньги и время
Proizd.ua
Марія, доброго дня! Інформації про призупинення залізничного сполучення наразі немає.
Марія
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо Івано-Франківськ буде у червоній зоні, рух потягів буде припинено, чи можливо все залишиться як було? Дякую
Proizd.ua
Олег, поезд интерсити - это поезд с сидячими местами. При покупке обращайте внимание на значок + возле названия поезда. Если поезд Интерсити+ это будет поезд нового формирования. Если просто Интерсити, без знака + это будет поезд с сидячими местами плана "купе".
Луцкий Олег
Это что за *** переделанный под интерсити? Вы *** там?
Тамара
Для порівняння. Є потяг Інтерсіті + Київ-Львів. Все, як має бути, ну й ціна відповідна. Навіть в 2- му класі ряд де по двоє  і сидіння не навпроти. Регулярно возиться візочок для сміття, є фуд-зона. І от ти купуєш такий же квиток зі Львова до Києва на Франківський потяг Інтерсіті, схема сидінь та ж, ЦІНА теж, ну і в дорозі стільки ж. Але відсутність магічного плюса (+) перетворює карету в гарбуза! Шестеро людей в купе, як колись в общєм вагонє,  тіко з законним місцем. Ну ок, швидко доїхали. Ну хоча б на 100 грв знижте вартість за незручні туалети і самообслуговування. Або пояснюйте краще, щоби халепа не повторилася. Ми маємо право вибору!
Proizd.ua
Анастасия, здравствуйте! Поезд Интерсити - это поезд с сидячими местами. Поезд нового образца, «Hyundai», «Skoda» отображаются со знаком +, т.е. если при покупке Вы видите пометку Интерсити+ это будет поезд нового образца. Если просто Интерсити - это поезд с сидячими местами. При покупке Вам отображается схема вагона, где видно какое расположение мест в вагоне.
Анастасия
Это просто ужас был, а не поезд. Укажите на сайте правильное расположение мест в поезде, что бы люди понимали где они будут сидеть. Я не покупала билеты возле туалета! Тесное купе для 6 сидячих человек! Люди у которых рост 170+ не в коем случае не покупайте билеты на этот поезд. Вы просто не будете чувствовать все своё тело!
Proizd.ua
Тетяно - потяг Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Інтерсіті+ (зі знаком плюс) - це потяг покращеного типу, Hyundai, Тарпан і т.д.
Ruslan Trostinsky
Одна година і сорок дві хвилини!!! Сука!!! Це час спізнення поїзда «І.-Франківськ-Київ» 749Л, 26.09.2021 р., відправлення в 11:26 год.. Причина - заміна локомотива. Не доїхав. Поламався. Останнім часом вони і так відправлялись і прибували «на око», тепер уже почали ставити рекорди. Сумна і послідовна тенденція. Вітання Сєрьоні Лещенку!
Тетяна
Це якийсь треш. Який то інтерсіті, коли у купе набито по 6 душ, ноги кілька годин витягнути нікуди, в перший клас, де хоча б по 4 людини квитків так і не було, підозрюю що взагалі таких вагонів не було. До того ж з Франківська до Львова вже прибув з запізненням, а потім у Новгорад-Волинському взагалі став. Зламався. У вагоні дихати нема чим, випускають пасажирів тільки в один кінець, тобто вийшов і йди, а якщо ідеш далі: сиди-подихай. Годину стояли поки замінять локомотив, який говорили гнали з Коростеня. Тобто у Укрзалізниці на досить вузловій станціі Новоград-Волинський нема підмінного локомотиву. Прибули до Києва з запізненням на годину сорок. А нічого що якісь плани у людей, автобус, літак?
Руслан
Одна година і сорок дві хвилини!!! Це час спізнення поїзда «І.-Франківськ-Київ». Причина - заміна локомотива. Не доїхав. Поламався. Останнім часом вони і так відправлялись і прибували «на око», тепер уже почали ставити рекорди. Сумна і послідовна тенденція. Вітання Сєрьоні Лещенку!
Анатолій
Поїзд зламався біля Коростеня. Більше години чекали, поки замінять вагон.
Dmitro
Ехал 29.08.2021 из Львова в Киев. Поезд это просто п**дец. Людей в купе больше чем должно быть, туалет с разломанной седушкой. И ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ ДУШНО, а особенно "классно" когда все пассажиры начинают жрать. Духота и запах курочки гриль, ваш лучший проводник до Киева. Во время поездки стало плохо и решил обратиться к проводнику за аптечкой на что он мне сказал:" Нам заборонили їх тримати, а то дамо вам шось, а вдруг ще гірше стане, виходьте на станції та викликайте швидку". Класс. Лучше выбирайте Интерсити+ и не тратьте свои деньги, нервы и время.
Олександра Марінова
Из Франковска в Киев интерсити ужасен.В 3 вагоне сломана седушка на унитазе с одной стороны, с другой ее вообще нет.У проводника можно было купить только вафли артек и один вид воды.10 пачек артека он запас на 40 пассажиров в поезде, едущих 8 часов.В конце-концов проводник просто уснул от трудов праведных как младенчик, типа сами разбирайтесь, дорогие пассажиры, а у него сиеста посреди дня.Опоздание на час!у кого пересадка на самолет, офигели сразу.Поезда интерсити медленно.но уверенно превращаются в обычные клоповники без туалета.Из Киева ехала тем же поездом в 1 вагоне-все отлично,седушки на месте, даже накладки на седушки в туалете были.Но из франковска это жесть.Там особый персонал,не способный организовать даже себя не спящим на работе.
AnDroN P.S
Доехали вовремя, сервис хороший, удобства тоже не плохие, есть розетки в этом большой +
Proizd.ua
Алена, Интерсити означает что в вагоне сидячие места. Но вот типы вагонов Интерсити могут быть разными. Если Вы видите значок + возле Интерсити - это означает, что тип вагона улучшенный, это либо Hyundai, Skoda, КВБЗ или Тарпан. Если указано просто Интерсити, без знака+ - это будет обычный вагон, но с сидячими местами.
Алена
Полный развод!!! Это вовсе не интерсити!! Самый обычный поезд, места нет, ноги деть некуда, какие там карантинные нормы! Указывайте нормальное название поезда!!
Андрій
Хотілось би краще(((((
Kolya Khalatskyi
Жахливо, поїзд запізнився замість 17:22 прибуття в Київ , ми прибули в 18:40🤷‍♂️ І як тоді можна щось планувати, в мене особисто через це були проблеми, ще б хвилин 20 і я б не встиг на літак ! Так що будь ласка скорегуйте графік, і напишіть реальний час прибуття!!!