ЖД билеты на поезд №749Л Ужгород - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 749Л

Информация о поезде Ужгород — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 749Л Ужгород — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ужгород 04:56
Чоп 05:19
34
мин
05:53 22 км
Мукачево 06:48
5
мин
06:53 63 км
Свалява 07:18
4
мин
07:22 90 км
Воловец 07:53
21
мин
08:14 118 км
Славско 09:06
2
мин
09:08 149 км
Стрый 10:06
2
мин
10:08 213 км
Львов 11:15
21
мин
11:36 288 км
Киев-Пассажирский 18:30 860 км

Характеристики поезда 749Л

Модель
Другой
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ужгород - Киев-Пассажирский

Поезд № 749Л отправляется с начальной станции Ужгород в 04:56:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 18:30:00. Полное время поезда в пути - 13:34, за которое он преодолевает расстояние в 860 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 9.
Ірина
Intercity з Києва до Львова, дуже довго їхав, майже 8 годин, дуже втомились. Все інше сподобалось, дякую.
Demeter Ur
Сьогодні їхав з Мукачева до Львова,дуже сподобалося,м'яке комфортне сидіння,пропонували каву-чай.Їзда трохи менше 4 годин,але вони пройшли непомітно,бо як мінімум табора поряд не було,поганих запахів,галасу і т.п.Їхав в купе
Ігор
Запізнення на півтори години тот сервіс
Proizd.ua
Катерино, потяг Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Інтерсіті+ (зі знаком +) - це потяги покращеного типу - Skoda, Hyundai. Тому при замовленні квитків, якщо Вам потрібен потяг саме покращеного типу - обовʼязково звертайте увагу, чи стоїть знак плюс біля назви потягу.
Катя
Поездка не понравилась !!!билет был куплен на интерсити,как указывалось на сайте!По факту обычное купе в котором вместе 2-х человек снизу ехало 6!Ужасный запах из туалета,запах вызывал рвоту!Кошмарное неудобство!
Proizd.ua
Валерія, кошти сплачуються за перевезення. Те, що квиток придбаний під час воєнного стану - не означає що всі послуги мають надаватися безкоштовно, оскільки за перевезенням задіяна величезна кількість спеціалістів. Стосовно схеми - при замовленні Вам вказується, чи тип вагону Інтерсіті, чи Інтерсіті + (плюс). Сам по собі Інтерсіті - це потяг сидячого типу, який може бути купейний, де сидячі місця розміщені в вагоні типу купе. Інтерсіті + (плюс) - це вагон типу Hyundai або Skoda, значно покращеного типу. Тому, будь ласка, при замовленні звертайте увагу на значок + біля типу Інтерсіті.
Валерія
На сайтах не відображається правельна схема!!! Зайдіть і перевірте!!! Ми купляли 2 окремих місця біля вікна, які дивляться один на одного, а по факту їдемо в шістьох у купе!!! Завантажте правельну схему і не дуріть людей!!! Ми гроші платемо, під час війни між іншим!!! 🤬🤬🤬
Лиза
Ужасный поезд с ввиду, пришла на колию проводника не было а когда увидел меня не вишел и поезд начинал трогаться ,а он на меня просто смотрел, не рекомендую этот поезд ,не стоит тратить свои деньги и время
Proizd.ua
Марія, доброго дня! Інформації про призупинення залізничного сполучення наразі немає.
Марія
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо Івано-Франківськ буде у червоній зоні, рух потягів буде припинено, чи можливо все залишиться як було? Дякую
Proizd.ua
Олег, поезд интерсити - это поезд с сидячими местами. При покупке обращайте внимание на значок + возле названия поезда. Если поезд Интерсити+ это будет поезд нового формирования. Если просто Интерсити, без знака + это будет поезд с сидячими местами плана "купе".
Луцкий Олег
Это что за *** переделанный под интерсити? Вы *** там?
Тамара
Для порівняння. Є потяг Інтерсіті + Київ-Львів. Все, як має бути, ну й ціна відповідна. Навіть в 2- му класі ряд де по двоє  і сидіння не навпроти. Регулярно возиться візочок для сміття, є фуд-зона. І от ти купуєш такий же квиток зі Львова до Києва на Франківський потяг Інтерсіті, схема сидінь та ж, ЦІНА теж, ну і в дорозі стільки ж. Але відсутність магічного плюса (+) перетворює карету в гарбуза! Шестеро людей в купе, як колись в общєм вагонє,  тіко з законним місцем. Ну ок, швидко доїхали. Ну хоча б на 100 грв знижте вартість за незручні туалети і самообслуговування. Або пояснюйте краще, щоби халепа не повторилася. Ми маємо право вибору!
Proizd.ua
Анастасия, здравствуйте! Поезд Интерсити - это поезд с сидячими местами. Поезд нового образца, «Hyundai», «Skoda» отображаются со знаком +, т.е. если при покупке Вы видите пометку Интерсити+ это будет поезд нового образца. Если просто Интерсити - это поезд с сидячими местами. При покупке Вам отображается схема вагона, где видно какое расположение мест в вагоне.
Анастасия
Это просто ужас был, а не поезд. Укажите на сайте правильное расположение мест в поезде, что бы люди понимали где они будут сидеть. Я не покупала билеты возле туалета! Тесное купе для 6 сидячих человек! Люди у которых рост 170+ не в коем случае не покупайте билеты на этот поезд. Вы просто не будете чувствовать все своё тело!
Proizd.ua
Тетяно - потяг Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Інтерсіті+ (зі знаком плюс) - це потяг покращеного типу, Hyundai, Тарпан і т.д.
Ruslan Trostinsky
Одна година і сорок дві хвилини!!! Сука!!! Це час спізнення поїзда «І.-Франківськ-Київ» 749Л, 26.09.2021 р., відправлення в 11:26 год.. Причина - заміна локомотива. Не доїхав. Поламався. Останнім часом вони і так відправлялись і прибували «на око», тепер уже почали ставити рекорди. Сумна і послідовна тенденція. Вітання Сєрьоні Лещенку!
Тетяна
Це якийсь треш. Який то інтерсіті, коли у купе набито по 6 душ, ноги кілька годин витягнути нікуди, в перший клас, де хоча б по 4 людини квитків так і не було, підозрюю що взагалі таких вагонів не було. До того ж з Франківська до Львова вже прибув з запізненням, а потім у Новгорад-Волинському взагалі став. Зламався. У вагоні дихати нема чим, випускають пасажирів тільки в один кінець, тобто вийшов і йди, а якщо ідеш далі: сиди-подихай. Годину стояли поки замінять локомотив, який говорили гнали з Коростеня. Тобто у Укрзалізниці на досить вузловій станціі Новоград-Волинський нема підмінного локомотиву. Прибули до Києва з запізненням на годину сорок. А нічого що якісь плани у людей, автобус, літак?
Руслан
Одна година і сорок дві хвилини!!! Це час спізнення поїзда «І.-Франківськ-Київ». Причина - заміна локомотива. Не доїхав. Поламався. Останнім часом вони і так відправлялись і прибували «на око», тепер уже почали ставити рекорди. Сумна і послідовна тенденція. Вітання Сєрьоні Лещенку!
Анатолій
Поїзд зламався біля Коростеня. Більше години чекали, поки замінять вагон.
Dmitro
Ехал 29.08.2021 из Львова в Киев. Поезд это просто п**дец. Людей в купе больше чем должно быть, туалет с разломанной седушкой. И ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ ДУШНО, а особенно "классно" когда все пассажиры начинают жрать. Духота и запах курочки гриль, ваш лучший проводник до Киева. Во время поездки стало плохо и решил обратиться к проводнику за аптечкой на что он мне сказал:" Нам заборонили їх тримати, а то дамо вам шось, а вдруг ще гірше стане, виходьте на станції та викликайте швидку". Класс. Лучше выбирайте Интерсити+ и не тратьте свои деньги, нервы и время.
Олександра Марінова
Из Франковска в Киев интерсити ужасен.В 3 вагоне сломана седушка на унитазе с одной стороны, с другой ее вообще нет.У проводника можно было купить только вафли артек и один вид воды.10 пачек артека он запас на 40 пассажиров в поезде, едущих 8 часов.В конце-концов проводник просто уснул от трудов праведных как младенчик, типа сами разбирайтесь, дорогие пассажиры, а у него сиеста посреди дня.Опоздание на час!у кого пересадка на самолет, офигели сразу.Поезда интерсити медленно.но уверенно превращаются в обычные клоповники без туалета.Из Киева ехала тем же поездом в 1 вагоне-все отлично,седушки на месте, даже накладки на седушки в туалете были.Но из франковска это жесть.Там особый персонал,не способный организовать даже себя не спящим на работе.
AnDroN P.S
Доехали вовремя, сервис хороший, удобства тоже не плохие, есть розетки в этом большой +
Proizd.ua
Алена, Интерсити означает что в вагоне сидячие места. Но вот типы вагонов Интерсити могут быть разными. Если Вы видите значок + возле Интерсити - это означает, что тип вагона улучшенный, это либо Hyundai, Skoda, КВБЗ или Тарпан. Если указано просто Интерсити, без знака+ - это будет обычный вагон, но с сидячими местами.
Алена
Полный развод!!! Это вовсе не интерсити!! Самый обычный поезд, места нет, ноги деть некуда, какие там карантинные нормы! Указывайте нормальное название поезда!!