ЖД билеты на поезд №749К Киев-Пассажирский - Ужгород - PROIZD.UA

Поезд № 749К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Ужгород

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 749К Киев-Пассажирский — Ужгород

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 13:16
Львов 19:59
26
мин
20:25 572 км
Стрый 21:31
3
мин
21:34 647 км
Славско 22:35
2
мин
22:37 711 км
Воловец 23:50
2
мин
23:52 742 км
Свалява 00:21
2
мин
00:23 770 км
Мукачево 00:44
5
мин
00:49 797 км
Чоп 01:35
30
мин
02:05 838 км
Ужгород 02:30 860 км

Характеристики поезда 749К

Модель
Другой
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Ужгород

Поезд № 749К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 13:16:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 02:30:00. Полное время поезда в пути - 13:14, за которое он преодолевает расстояние в 860 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 9.
Proizd.ua
Наталія, потяг "Інтерсіті" - це потяг з сидячими місцями. А потяг "Інтерсіті+" - це теж потяг з сидячими місцями, але Hyundai або Skoda. Тому при пошуку квитків звертайте, будь ласка, увагу щоб після Інтерсіті стов значок "+"
Наталія
Я купила квиток на потяг інтерсіті , в перший клас . Замість цього подали звичайний вагон купе . Сидіти некомфортно , одна розетка на ціле купе ...туалет працював один , брудний ... Жахлива поїздка ... Чому продають одне (я вибирала місце в вагоні першого класу) а насправді інше ...
Ірина
Поїзд 749 К, 1 вагон. Їхали зі Львова в Чоп. Вагон Інтерсіті, проте не попередили, що це буде купе із сидячими місцями. Провідник у вагоні знервований, з пасажирами розмовляє на підвищених тонах, у вагоні душно і гаряче. При купівлі електронного квитка разом вказувала купівлю кави, яка входила у вартість квитка. Декілька разів нагадувала, щоб принесли каву , так і не принесли, хоча у провідника був роздрукований квиток , в якому зазначена кава. Хочеться зазначити, що це не поїзд Інтерсіті, а дочеплені вагони Інтерсіті, і їде він по графіку звичайного поїзда. Поїздкою вкрай не задоволена і навряд чи буду ще раз у вагон Інтерсіті купувати квитки. Більш комфортно у звичайному плацкартні і провідники більш приємні. Враження від поїздки негативне.
Proizd.ua
Аріана, потяг інтерсіті це вагон з сидячими місцями, плану купейного вагону, але з розподіленими на сидячі місця полицями. Інтерсіті + (зі знаком плюс) це потяг Тарпан, Hyundai. Тому при замовленні квитків рекомендуємо звертати увагу на те, чи біля назви потягу стоїть значок "+"
Аріана
Брали квиток 1 с. Сидячий 1 клас. По факту, просто купе , 1 розетка біля стелі, про інтернет в 1 класі навіть мови не має. Начальник поїзда нічого не зміг пояснити. Просто " в нашому поїзді завжди такий 1С". Провідниця- без питань. Чай-кава. Більш- менш чисто. Сміття, як в 1 класі - не збирають. Викинути- не було куди.
Тетяна
Чистий вагон, привітна та приємна поовідниця,кондиціонер працює, все супер
Катя
Чудовий вагон, чисто і дуже тепло.вагон 2 класу
Анастасія
Неймовірно грязний вагон номер 3. Місця для сиддя повністю покриті пилом, по всюди шерсть та волосся. Не дотримується правильно, щодо алкогольного стану пасажирів, якийсь старший соловік кричав п’яним на весь вагон. За досить не низьку вартість - умови мали б бути набагато кращими. 09.02.2022 поїзд 749 Київ/Івано-Франківськ. Місяць тому їхала тим же потягом, з вікна залітав сніг у вагон.
Наталья
Купе на 6 человек, места сидячие. Тесновато, ноги некуда вытянуть. Чай подавали. На входе в вагон проверяли сертификаты. В самом вагоне все пассажиры были без масок.
Michael
ЗРУЧНА АЛЬТЕРНАТИВА ІНТЕРСІТІ+ менше комфорту, але прибуває до Львова в години коли ще курсує хоч якийсь громадський транспорт, а не тільки таксі які на момент прибуття вечірнього поїзда після 23-00 збільшують вартість проїзду на порядок.
Олександр
Не поезд а сплошной кошмар( От Львова до Франковске с каждым следующими разом едет дольше( сегодня опоздал более чем на час на 100 км, позорники! Три часа ехали 100 км, по 30 в час. Человек идёт 5 км в час! Людей морозят кондиционером, что зуб на зуб не попадаешь ! Садят в дорогу на 9 часов по три на лавку ! Коленки друг друга в зону паха напротив пассажира упираются ! Позор! Люди ездят а не быдло !!!
Nataliia Sopyliuk
Чомусь у потязі Київ-Івано-Франківськ 28.07.2021 відправлення 14.07провідниця на роботі обслуговувала московською мовою. Це було дуже незвично і не зрозуміло .
Proizd.ua
Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Якщо біля напису є значок +, Інтерсіті+ - це означає що потяг буде підвищеного комфорту, це буде Hyundai , або Skoda. Якщо просто інтерсіті - то це будуть вагону по типу купейних, але з сидячими місцями.
Wally Gen
брались квитки на інтерсіті. по карті вагону вибирала квитки, як на інтерсіті. натомість їхала в 6 містному купе. провідник у вагон дохволив зайти смердючим і п'яним пасажира, які навіть в продовж поїздки розпивали алкогольні напої. одним словом, жах. коли людина вибирає інтерсіті та місце в інтерсіті будь любязні пред'являти відповідні карти і попереджувати людей в якому типі вагону вони будуть їхати.
Proizd.ua
Доброго дня! На жаль, такими даними ми не володіємо.
Олег
17.05.2021 поїзд 749к Можна, будь ласка, дані пасажира, яка їхала на 19 місці 2го вагону 2го класу. Дуже сподобалась дівчина, хочу знайти її контакти🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Елена
Добрый день! Ехали 6 мая во Львов с Киева. Учитывая, что мы живем в период ковид19, я думаю, что очень логично придерживаться дистанции, а не брать 6 человек в вагон 2-класса, которые будут ехать вместе ближайшие 6 часов. После обращения к проводникам, нас перевели в первый класс (с дополнительной оплатой, на что мы конечно согласились, но мы хотя бы были с мамой вдвоем в купе до прибытия). Скорый поезд во Львов опоздал больше чем на 40 минут. Рекомендую 😁
Наталья
а есть ли wifi в поезде?
Proizd.ua
Доброго дня! Нижні полиці непарні, верхні - парні.
Відділ Кадрів
Доброго дня! Прошу сказати чи місця в купе потяга 749 К продають вже на 4 особи, який номер верхньої полиці, а який нижньої (парне, не парне)? Чи можливо щоб я викупила місце на нижній полиці була одна (маю на увазі без особи, котра викупить місце на верхній)
Proizd.ua
Доброго дня! На жаль, ми не володіємо такими даними. Щойно потяги буде призначено - інформація відображатиместься на сайті та в групі Facebook https://www.facebook.com/proizd.ua/ . Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями.
Максим Яровий
Доброго дня. Я так розумію, що поки у Львівській області пандемічна ситуація не почне виправлятись - потяги не назначатимуть?
Proizd.ua
Доброго дня! Лише в тому разі, якщо квиток придбаний до Львова, значить потяг там зупинятиметься.
Олександр
Чи можна буде зійти з потяга у Львові?
Саппорта Адептус
Огромное спасибо за реакцию на возникшую проблему с билетами, сервис приятно порадовал :)