Tickets for train №712П Київ-Пасажирський - Краматорськ - PROIZD.UA

Train № 712П

Train information Київ-Пасажирський — Краматорськ

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 712П Київ-Пасажирський — Краматорськ

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 06:44
Дарниця 07:02
2
min
07:04 14 km
Лубни 08:27
2
min
08:29 192 km
Миргород 09:07
2
min
09:09 248 km
Полтава Київська 10:01
2
min
10:03 335 km
Красноград 11:06
1
min
11:07 434 km
Лозова 11:56
2
min
11:58 530 km
Слов'янськ 13:22
3
min
13:25 635 km
Краматорськ 13:38 649 km

Details of train 712П

Model
Інший
Speed
Швидкісний
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Краматорськ

The train № 712П departs from the primary station Київ-Пасажирський at 06:44:00 and arrives to the end station Краматорськ at 13:38:00. The total time of the train journey is 6:54, for which he overcomes distance of 649 kilometers. The route runs through 9 stations.
Proizd.ua
Сергій, цю інформацію можна дізнатися на вокзалі перед відправленням. Заздалегідь дізнатися цю інформацію неможливо.
Сергей
Подскажите, пожалуйста, с какой платформы отправляется Интерсити Киев-Пассажирский - Краматорск
Lubаva Zabava
Чисто, комфортно, тепло. Дуже ввічливий персонал та чудовий сервіс.
Колесниченко Сергій
Дякую.
Proizd.ua
На жаль, цією інформацією не володіємо.
Asya Dovmat
А вай фай є у потязі?
Лілія
712 Київ-Краматорськ. Все просто супер! Чисто, прохолодно, чудовий сервіс! Отримала справжне задоволення від цієї подорожі. Дякую!!!!
Олександр
ДУЖЕ ЗАдОВОЛЕНИЙ!